Hizmetlerimiz

Maket Yapımı

Maket, gerçek veya kurgu bir olayın, anın veya hikâyenin ışık oyunlarının da yardımıyla üç boyutlu olarak modellenmesidir. Sergi amacıyla yapılmış üç boyutlu İstenilen yapının birebir ölçekli modelidir.

Heykel Yapımı

Genellikle canlı ya da cansız birçok nesnelerin heykelleri yapılır. Taş ve ahşap ve daha birçok malzemeden üretimi ve tasarımı modelin şekline ve mekana en uygun açılardan tespit edilip, sonuçlandırılır.

Seramik Replika

Asılları müzelerde bulunan arkeolojik kazılardan çıkartılmış heykel ve seramiklerin. Dönemleri ve boyutları farketmeden, birebir şekilde replikaları yapılmaktadır.

3D Modelleme

3D bilgisayar grafiklerinde, 3D modelleme ya da doğrudan modelleme bir cismin 3 boyutlu şekilde bütün yüzeyleriyle matematiksel ifadesidir. Canlı veya cansız herhangi bir varlığın görüntüsünü üç boyutlu şekilde modellemek için çeşitli bilgisayar programları kullanılmaktadır.

Müze Tasarımı

İhtiyaçlar doğrultusunda şekillenerek müzenin ana teması belirlenir. Daha sonra mekanın özelliklerine göre analiz edilerek mimari projelendirme hizmeti vermekteyiz.

Projeler