Hakkımızda

Image placeholder

Birlikte hayal edelim.

Kuasar Bilişim Teknolojileri Tanıtım Limited Şirketi Ankara’da kurulu olup, çözüm ortaklarına bilişim teknolojisini etkin, eğitici ve eğlenceli bir biçimde kullandırarak, onlara farkındalık kazandıran projeler geliştirmektedir. Hizmet ve ürünlerin, etkin ve etkileyici kullanımıyla farkındalık yaratmak, yeniliklere açılmak, merak uyandırarak ilgi sağlamak temel amacımızdır.

Image placeholder

Birlikte yapalım.

İçerik geliştirme, tasarım, yazılım, 3 Boyutlu modelleme, simülasyon, etkileşimli sunum, animasyon, heykel ve maket yapımı gibi tüm bileşenleri içinde bulunduran ekibimizle, müze, bilim merkezi, atölyeler ve sergi tasarımları ve ürünleri yapmaktayız. Alanlarında yetkin kişi ve kuruluşlarıyla işbirliği içinde geliştirdiğimiz Bilişim Teknolojilerinin interaktif ürünlerde kullanımına ilişkin teknikler ve uygularımızın pek çoğunu ofisimizde görebilmeniz, deneyimlemeniz mümkündür.

  • Faaliyet gösterilen alanda çözüm ortaklarımızın adından pozitif anlamda söz ettirmek, onlara katma değer yaratmak “çözüm ortağı memnuniyeti” felsefemizin temelini oluşturur.
  • Çözüm ortaklarımız Kamu, Belediyeler, Üniversiteler, Müzeler, Bilim Merkezleri, Eğitim Kurumları, AVM’ler, Bankalar ve Kurumsal şirketlerdir.